UAH
Електростанції green power з дизельними двигунами mtu в Київ від інтернет-магазина Energosistemy-Ludzher, DP | Купити Електростанції Green Power з дизельними двигунами MTU Київ (Україна) | Energosistemy-Ludzher, DP : Allbiz
Premium Standard
Відгуків: 0
Energosistemy-Ludzher, DP
+38 (044) 205-49-16
Електростанції Green Power з дизельними двигунами MTU
  • Електростанції Green Power з дизельними двигунами MTU

Електростанції Green Power з дизельними двигунами MTU

В наявності
Доставка:
Опис
MTU Frіedrіchshafen Gmbh є визнаним світовим лідером у виробництві дизельних двигунів для застосування в областях суднобудування, залізничного транспорту, малої енергетики, будівельної й промислової техніки. Силові установки й двигуни MTU є інноваційним продуктом, мають конкурентну ціну, прості й недорогі в обслуговуванні, надзвичайно ощадливі й екологічно безпечні. Від дня своєї підстави на початку минулого століття й дотепер MTU Frіedrіchshafen Gmbh - це передове підприємство, чиє ім'я стало для замовників синонімом якості, надійності й технічних інновацій.

На море дизельні двигуни МТU пускають у хід швидкохідні яхти й патрульні катери, пасажирські пороми й військові кораблі, робочі судна й бортові дизель-генератори. На суші дизельні двигуни й силові агрегати МТU перебувають у серце рейкових автобусів, пасажирських дизель-поїздів і тепловозів. У стаціонарній енергетиці на базі дизельних і газопоршневых моторів будуються промислові электроагрегаты аварійної, тривалої й постійної роботи, у тому числі, з утилізацією тепла. Особливе місце на ринку дизель-генераторів займають унікальні інжинірингові розв'язки для нафтогазової галузі, у тому числі, на морських платформах, для висотних будинків, для атомних електростанцій, де потрібно забезпечити найвищий рівень надійності.

Зберігаючи лідерство у випуску екологічно чистих двигунів, фірма бачить перспективним напрямком свого розвитку газо-поршневі двигуни й электроагрегаты на їхній основі. Використання газу у вигляді палива дозволяє зробити вихлопні гази енергоустановок більш безпечними, а використання самих енергоустановок - більш привабливим, як по екологічним, так і по економічних причинах.

Дизельні електростанції Green Power серій A/P і S/P комплектуються дизельними двигунами MTU 1500 про/хв із рідинним охолодженням і синхронними безконтактними генераторами Mecc Alte.
Номінальні потужності цих електростанцій охоплюють діапазон від 640 до 1800 ква.
Електростанції забезпечують автоматична підтримка трифазної вихідної напруги (230/400 В) і частоти (50 Гц) з високим ступенем точності
Діапазон робочих температур -15°С до 40°С, для полегшення запуску ДГУ при низьких температурах можлива установка підігрівника масла в картері двигуна
Час виходу дизельної електростанції на робочий режим становить від 10 до 20 сек, залежно від потужності установки
Усі електростанції виготовляються на заводі в Італії
Інформація актуальна: 19.06.2019
Способи доставки

Детальніше

Неймовірна ціна на Електростанції Green Power з дизельними двигунами MTU в Київ (Україна) від компанії Energosistemy-Ludzher, DP.
LiveInternet